Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Společnost Regulus vás zve na SHK Brno

04. 04. 2011 | Tisková zpráva


Společnost Regulus je 100% česká firma působící na trhu již od roku 1992. Regulus se zabývá tepelnými čerpadly, solárními systémy a větráním s rekuperací tepla.

Naše tepelná čerpadla vynikají vysokou účinností a nízkou hlučností. Kvalitní technologie švédských tepelných čerpadel CTC garantuje dlouholetý a bezporuchový chod. Naše letité zkušenosti se solárními systémy a kombinacemi tepelných čerpadel se solárními kolektory navíc vedly až k tomu, že se Regulus stal dominantní firmou na trhu topenářské techniky s výrobky využívající obnovitelné zdroje energie.

Expozice Regulus na veletrhu SHK Brno

Přijďte nás navštívit na veletrhu SHK Brno, který probíhá ve dnech 12. 4. – 16. 4. 2011. U našeho stánku v hale F si můžete zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla, centrální rekuperační jednotky a akční sestavy + další výrobky.

Datum: 12. 4. – 16. 4. 2011
Místo: SHK Brno – Výstaviště
GPS: 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Otevírací doba veletrhu:
denně 9.00 – 18.00 hod
poslední den do 17.00 hod

Mezi exponáty Regulus budou vystaveny:

  • Sestavy se solárními systémy využívající moderní sluneční kolektory KPG 1, sloužící k přípravě teplé vody a přitápění pro domácnosti.
  • Solární sestavy s krbovými vložkami se zabudovanými teplovodními výměníky, umožňující připojení slunečních kolektorů pro ohřev teplé vody.
  • Systémy odkouření plynových kondenzačních kotlů a kotlů s nuceným odtahem spalin. Mezi novinkami se objeví i systémy pro odkouření kaskád plynových kondenzačních kotlů.
  • Čerpadlová termostatická skupina THERMOVAR LK 810 pro řízení minimální teploty zpátečky kotlů na tuhá paliva.
  • Nová řada expanzních nádob na pitnou vodu s výměnnou membránou.
  • Inteligentní regulátor IR12, který je schopen řídit až tři tepelná čerpadla CTC v kaskádě, ohřev teplé vody a solární systém. Součástí regulátoru je internetový webserver.
  • Termostatický ventil TSV3 na regulaci teploty zpátečky ke kotlům na tuhá paliva.
  • Zásobník na 120 l s integrovaným výměníkem 1,2 m2.

K dispozici budou i naši odborníci, se kterými budete moci konzultovat výhody a nevýhody využití alternativních způsobů vytápění a možnost získání státních dotací na výrobky značky Regulus.

Více informací získáte na stránkách www.regulus.cz

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Fotovoltaika, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií