Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Společnost Novatop na FOR ARCHu ukáže možnosti moderních dřevostaveb

13. 09. 2013 | Komerční sdělení


Jako součást expozice Centra pasivního domu se na veletrhu FOR ARCH 2013 představí také společnost Novatop. Ta patří k předním výrobcům prefabrikovaných dílů pro montované dřevostavby. Ve stánku si budete moci prohlédnout jednotlivé prvky systému z masivního dřeva vhodného pro nejrůznější projekty dřevostaveb.

Výhodou Novatop systému je hlavně přesnost dílů a rychlost výstavby, Na  základě projektu se totiž jednotlivé díly vyrobí přesně podle požadavků stavebníka včetně konstrukce spojů, stavebních otvorů a přípravy pro rozvod instalací. Na stavbě se pak díly zkompletují pomocí jeřábu. Systém Novatop je navržen s cílem konstrukce nízkoenergetických a pasivních domů (splňuje požadavky na vzduchotěsnost a s vhodně zvolenou izolací je difuzně otevřený). 

Stánek společnosti Novatop najdete v expozici Centra pasivního domu v hale 1 v sektoru E.

 

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií