Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Společnost IP IZOLACE POLNÁ spustila nové webové stránky

15. 06. 2012 | Tisková zpráva


Klikněte na www.magmarelax.cz a přesvědčete se, že jí sluší!

Nová koncepce prezentačních stránek

Jednadvacáté století je érou informačních technologií. „Kdo není na netu, neexistuje,“ říká známé úsloví. Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. si přednosti perfektní informovanosti partnerů a zákazníků dobře uvědomuje, protože se zabývá úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. A právě na poli energetických úspor je přesná a rychlá informace k nezaplacení.

Proč nová koncepce webu?

Nosným produktem společnosti je aplikace foukané minerální izolace. Kromě ní má v portfoliu služeb také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, zpracování žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Působí v České republice a na Slovensku. Ve své sedmnáctileté historii má za sebou více než 13 000 úspěšných realizací. Nyní chce stabilizovat a postupně i zvýšit svůj podíl na trhu včetně oblasti energetického poradenství a komplexního vedení energetického hospodářství.

IP IZOLACE POLNÁ je bezesporu úspěšnou společností ve svém oboru. Trh se však velmi dynamicky rozvíjí, rostou nároky klientů a zvyšuje se tlak konkurence. Informace proto musejí být vysoce aktuální, srozumitelné a dobře dostupné. Odpovědí na tyto výzvy je nový design webových stránek.

Nové stránky www.magmarelax.cz

Systém MAGMARELAX® není jen foukaná minerální izolace. Je to ucelený systém, jak ušetřit až 30% nákladů na topení a zvýšit komfort bydlení. Nové stránky vás tímto systémem bezpečně provedou. Dozvíte se nejen o principech zateplení, o výrobě minerální izolační hmoty, o pracovních postupech při zateplování, o zajímavých akčních nabídkách, prodloužené záruce i pozáručním servisu. Také dostanete tipy, jak ještě více ušetřit.

Dokážete si sami velmi přesně vypočítat investiční náklady na zateplení vašeho domu. Nepotřebujete k tomu nic víc než svinovací metr a chvilku času na vyplnění formuláře! Stránky vám poradí i s financováním, nemáte-li naspořeno. Představí důležitý program zajištění jakosti. Užitečné jsou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Když budete potřebovat další informace, je k dispozici „on line“ operátorka. Ale i na velmi odborné otázky najdete díky firemním odborníkům fundovanou odpověď ve velmi krátkém čase.

Významnou novinkou je mapa referencí. Obsahuje velké množství hodnocení realizovaných projektů. Každý si jistě vybere srovnatelný objekt a podmínky zateplení.
Pro zákazníkovu představu zde najdeme ukázková videa a řadu fotografií z jednotlivých realizací.
 
Vše je na webových stránkách prezentováno uživatelsky přívětivou formou. Hravě se zde orientují i senioři, kteří mívají s užitím informačních technologií problémy. Cílem je podstatně zlepšit informovanost potenciálním zákazníkům o službách, které společnost nabízí. Inovované stránky mnohem lépe esteticky působí a účinněji zprostředkovávají informace o hlavních produktech společnosti.

Více informací o společnosti a jejich službách najdete na www.magmarelax.cz a na bezplatné telefonní lince 800 100 533.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií