Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Společnost ATREA vás zve na konferenci Pasivní domy 2011

04. 10. 2011 | Tisková zpráva


Srdečně vás zveme na konferenci Centra pasivního domu a Inštitútu pre energeticky pasívne domy, která se koná ve dnech 13. a 14. října 2011 v Bratislavě. Jedná se o již 7. ročník mezinárodní konference a výstavy Pasivní domy 2011.

Termín:

Čtvrtek 13. 10. a pátek 14. 10. 2011, vždy od 9.00 do 18.00 hod.

Místo konání:

Kutlíkova 17, Bratislava, budova Technopol

Konference: Zejména o energetické náročnosti budov

Jedním z hlavních témat konference bude zavádění a splnění požadavků Evropské směrnice o energetické náročnosti budov (EPDB II, 2010/31/EU) – od roku 2018 respektive 2020 navrhovat nové budovy s "téměř nulovou spotřebou energie".

Výstava: Materiály, výrobky a služby pro pasivní domy

Současně s konferencí proběhne výstava materiálů, výrobků a služeb pro pasivní domy. Výstava je otevřena široké veřejnosti a vstup je pro všechny zdarma.

Společnost ATREA s.r.o. se na výstavě představí ve dvou samostatných expozicích.

Domy ATREA – výstavba pasivních domů

V expozici získáte aktuální informace z oblasti projekce a výstavby pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb v certifikovaném systému ATREA.

Systémy větrání a vytápění

V expozici věnované systémům větrání, vytápění a ohřevu teplé vody pro pasivní a nízkoenergetické domy se dozvíte aktuální informace o novinkách ve výrobním programu společnosti ATREA. Mimo jiné bude prezentována integrace teplovzdušné jednotky s tepelným čerpadlem a na tuto sestavu navazující ucelená koncepce akumulačních zásobníků.

Velká část expozice bude věnována systému ATREA pro centrální větrání s rekuperací tepla pro bytové domy a regeneraci panelových domů s možností individuální regulace výkonu větrání samostatně pro každý byt.

Naleznete nás v prvním patře na stáncích č. 15 a 16. Těšíme se na vaši návštěvu.

Více informací o konferenci a výstavě PASIVNÍ DOMY 2011 Bratislava.

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií