Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Speciální sleva na městská elektrokola 4freetime City a City2 prodloužena do konce prázdnin

28. 07. 2011 | Tisková zpráva


Je období prázdnin a automobily i se svými majiteli odjely z měst. Nastal tedy ten správný čas pro alternativu – městskou cyklistiku. Proto přicházíme se speciální cenovou akcí na městská elektrokola 4freetime City a City2. Do konce prázdnin pořídíte tato elektrokola za zvýhodněnou cenu 24 999 korun (standardní cena je 26 900 korun).


Elektrokolo 4freetime si oblíbila i Aneta Vignerová

Kvalitní elektrokola do města

Elektrokola 4freetime City a City2 jsou osazená kvalitními komponenty – motorem v předním kole s odpojitelným konektorem, lithiovým akumulátorem 36V-10Ah, odpruženou vidlicí, odpruženou sedlovkou atd.

Více informací o těchto elektrokolech a speciální cenové akci najdete na stránkách www.4freetime.cz.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií