Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Soutěž o víkendový pobyt v pasivním penzionu v Bílých Karpatech

03. 11. 2011 | Tisková zpráva


Všem zájemcům o energeticky úsporné bydlení se 11.-13.lListopadu 2011 otevřou po celé ČR desítky pasivních domů. O praktické zkušenosti se stavbou i bydlením v úsporných domech se během tohoto víkendu podělí přímo jejich majitelé či architekti. Při příležitosti konání mezinárodního Dne pasivních domů jsme pro vás ve spolupráci s Centrem pasivního domu připravili soutěž o víkendový pobyt v pasivním penzionu Centra Veronica Hostětín na úpatí Bílých Karpat.

Abyste mohli vyhrát, musíte zodpovědět soutěžní otázku:

Kolikátý ročník mezinárodních Dnů pasivních domů se letos 11.-13. listopadu uskuteční?

a) 6.
b) 7.
c) 8.

Nápovědu najdete na www.pasivnidomy.cz.

Své odpovědi spolu se jménem, adresou a kontaktním telefonem posílejte na e-mail soutez@pasivnidomy.cz do 13. listopadu 2011. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce víkendového pobytu (2 noci) pro dvě osoby v pasivním domě Centra Veronica Hostětín. Jméno výherce bude zveřejněno na webu www.pasivnidomy.cz dne 21. listopadu 2011 a výherce bude kontaktován na uvedených údajích.

Obec Hostětín se rozkládá na úpatí Bílých Karpat a svou proslulost získala díky realizaci velkého množství projektů založených na využívání místních zdrojů a technologií šetrných k životnímu prostředí. Okolí je lákavé sítí turistických a tematických pěších tras. Dovolená je určena pro všechny, které těší poznávat krásy našich lesů, luk a hor a navíc se chtějí dovědět, jaké jsou moderní trendy ve stavitelství, ekologii či zdravé výživě. Je možné připlatit si i aktivnější variantu s programem – např. zelenou dovolenou nebo být jen pasivní a užívat si krásné okolní přírody.

Soutěž na facebookové stránce pasivnidomy.cz

Chcete-li zvýšit svou šanci na výhru, zapojte se ještě do soutěže na facebookové stránce Centra pasivního domu. Ze všech fanoušků stránky PasivniDomy.cz bude 21. listopadu 2011 vylosován jeden výherce víkendového pobytu pro celou rodinu (2 noci) ve vzorovém pasivním domě v Koberovech v Českém ráji. Jméno výherce bude rovněž zveřejněno na webu www.pasivnidomy.cz.
Vzorový dům je součástí unikátního souboru dvanácti pasivních domů a školicího střediska ATREA s.r.o. - první energeticky nulový dům v České republice. Soubor domů se nachází v obci Koberovy na romantickém území CHKO Český ráj s výbornými možnostmi pro poznávání přírody a krajiny, historie, památek, dovolenou s dětmi, pro pěší i cykloturistiku.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií