Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Soutěž o ekologické oskary 2012 začíná!

23. 03. 2012 | Tisková zpráva


E.ON Energy Globe Award ČR 2012

Praha, 22. března 2012 – Obměnila vaše firma vozový park za automobily na alternativní palivo? Staráte se Vy či někdo z Vašeho okolí o ochranu životního prostředí? Zateplili jste si dům nebo si škola ve Vašem městě vyměnila stará okna za plastová? Pokud víte o jakémkoli uskutečněném energeticky úsporném či ekologickém projektu, přihlaste jej do konce března do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2012. Přihlášení do soutěže je zdarma, navíc můžete vyhrát automobil na CNG pohon.

E.ON Energy Globe Award ČR je nejvýznamnějším oceněním v oblasti ochrany životního prostředí v České republice a vyznamenává projekty, které šetrně a ekologicky využívají energii. Hlavním cílem a filozofií projektu je představit a mediálně podpořit tyto projekty, a tím zlepšit povědomí široké veřejnosti o nakládání s energiemi v 21. století. V České republice je iniciátorem soutěže energetická společnost E.ON, soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva životního prostředí České republiky a je často označována jako udílení „ekologických oskarů“.

Jak soutěž probíhá?

Každý jednotlivec, domácnost, firma, obec, škola, město či instituce nebo sdružení v České republice má možnost přihlásit vlastní energeticky úsporný projekt, a ukázat tak veřejnosti, že pro řadu problémů z oblasti hospodárného využívání energií a ochrany životního prostředí již mohou existovat vhodná řešení.

E.ON Energy Globe Award ČR má celkem sedm soutěžních kategorií: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil, přičemž dvě poslední jmenované kategorie - Obec a Kutil - jsou vyhlašovány a oceňovány pouze v České republice.

Soutěžní projekty jsou nejprve hodnoceny nezávislou odbornou porotou, která vybere vítěze jednotlivých kategorií. Ti získají sošku a zajímavé materiální či finanční ohodnocení. Z těchto vítězů následně široká veřejnost vybere pomocí hlasování na internetu celkového vítěze národního kola soutěže. Nejlepší projekty jednotlivých kategorií budou představeny také během slavnostního vyhlášení, které každoročně probíhá za přítomnosti televizních kamer. Celkový vítěz zde obdrží hlavní výhru – automobil na CNG a možnost postupu do mezinárodního finále. To se tradičně uskutečňuje v některé ze světových metropolí.

Přihlášku do soutěže, kterou naleznete na webových stránkách www.energyglobe.cz, je možné zasílat až do 31. března 2012.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií