Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Soleg vás zve na veletrh Střechy Praha a Solar Praha

25. 01. 2011 | Tisková zpráva


Na výstavu Střechy Praha a Solar Praha, která se koná ve dnech 27. - 29. ledna 2011 na výstavišti Praha Holešovice – Průmyslový palác, vás zve Soleg s.r.o.,  přímý dovozce a výrobce špičkových zařízení na výstavbu fotovoltaických elektráren, solárních systémů a dalších komponent souvisejících s využíváním energie z obnovitelných zdrojů.

Exponáty: Fasádní kolektor nebo tankovací sloupek pro elektromobily

Jedním z vystavovaných exponátů bude fasádní kolektor vyrobený společností Soleg, vhodný pro jakoukoli aplikaci při využívání solární energie v obytných domech nebo výrobních objektech. Tento kolektor je vynikající alternativou ke střešním kolektorům. Jeho velkou výhodou je možnost individuálního řešení každé stavby.

Ve stánku společnosti Soleg, který má číslo 246, bude možné shlédnout i tankovací sloupek pro elektromobily a elektrokola vyrobený společností Schletter. Přijďte se podívat, jak takový fasádní kolektor či tankovací sloupek vypadá. Dozvíte se také, jak fungují v praxi a spoustu dalších zajímavých informací.

Související články

Tagy: Energie, Tipy k úspoře, Aktuálně, Solární energie, Vytápění, Fotovoltaika, Technologie, Hybridy a elektromobily, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Vytápění, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií