Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Sleva 10% na izolaci od IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

18. 01. 2012 | Tisková zpráva


Společnost IP IZOLACE POLNÁ má ve vínku snahu uspořit svým klientům peníze za energie. Nejúčinnější metodou, jak snížit náklady na topení, je zateplení stropu rodinného domu. Netěsnostmi stropu totiž bez užitku uniká do volného prostoru až 30% tepla, protože teplý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Chceme-li vynaložit peníze na zateplení nejefektivněji, toto je správná cesta. Mnohem hospodárnější, než třeba vyměnit okna nebo pořídit novou fasádu.

Proč neotálet?

Pro 100 nejrychlejších je připravena neuvěřitelná 10% sleva na nejlepší foukanou izolaci MAGMARELAX® ECO. Navíc pro dalších 50 v pořadí máme další velmi hodnotný dárek, podíváte se na svůj dům naší termokamerou a to nejen na stropy a střechu, ale na dům jako celek.

Co je izolace MAGMARELAX® ECO?

Foukaná izolace MAGMARELAX® ECO je minerální izolace vyrobená speciálně pro foukání do dutin stropů a střech. Tato izolace je jedinečná svou kvalitou, strukturou minerálního vlákna a ekologickými pojivy. Zateplení domu touto izolací je hotové běžně již za 3 hodiny, bez nepořádku a odpadu, nepříjemného hluku a prachu. Dokonale izoluje nejsložitější konstrukce a díky jedinečným vlastnostem výrazně zlepšuje životní prostředí v domě. Má kromě skvělých tepelně izolačních parametrů i vysokou odolnost proti požáru, výborně izoluje také proti hluku, odolává plísním, hmyzu i hlodavcům. Protože je nesléhavá, udržuje si výborné vlastnosti po mnoho desetiletí. Je vhodná pro domácnosti, kde jsou malé děti i alergici, neobsahuje totiž pojiva na bázi ropných látek.


Stropní systém Magmarelax

A jak vypadá ekonomika?

Cenou budete příjemně překvapeni. Aplikace nezatíží rodinný rozpočet. Nemáte volné prostředky? Nevadí. Zateplete na splátky! Úvěr lze ve spolupráci s firmou IP IZOLACE POLNÁ určit tak, že splátka je stejná jako úspora za topení. Návratnost je do 5 let i kdyby nedošlo ke zdražení tepla ani zvýšení DPH.

Akční nabídka

Pošlete poptávku v následujících dnech! Technik vás bude obratem kontaktovat, prohlédne dům a naplánuje realizaci. Ušetříte 10% oproti ceníkovým cenám. Nabídka platí pouze do konce ledna 2012.

Více informací na www.ippolna.cz nebo na bezplatné lince 800 100 533.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií