Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Šetřete již od základů – pěnové sklo Geocell

19. 08. 2013 | Komerční sdělení


Po dlouhé době lidé už konečně pochopili, co pro ně znamená pěnové sklo GEOCELL a jeho multifunkčnost. Po více než čtyřech letech, co se věnujeme problematice pěnového skla, je teprve v poslední době vidět odklon zákazníků od tradičního chápání pěnového skla.

Levnější a efektivnější základy domu

Pěnové sklo GEOCELL přináší do světa bydlení nový rozměr. Díky němu je možné postavit základy domu rychleji a snadněji. Přináší také nové vlastnosti, které pomůžou zajistit zdravější a spokojenější bydlení než například dosud nejvíce používaný polystyren. Pěnové sklo odbourává všechny jeho negativní vlastnosti.

Tajemství úspěchu je skryté ve speciálním složení

Pěnové sklo GEOCELL je totiž vyrobeno ze stoprocentně recyklovatelného skla, a právě díky tomu má jedinečné vlastnosti. Pěnové sklo se skládá z malých uzavřených skleněných buněk, které drží pevně u sebe a tím vytváří super vlastnosti tohoto materiálu. Pěnové sklo se proto vyznačuje velkou nosností, nenasákavostí, odolností proti mrazu, nehořlavostí a navíc je maximálně odolné vůči vnějším materiálům.

Základy domu jsou jen začátek

Štěrk z pěnového skla je proto maximálně vhodný právě na vybudování základů domu. Ty oproti klasickým nemusí být tolik hluboké, takže ušetříte i za práci. Pěnové sklo GEOCELL lze ale použít i jinde - jako obsyp okolo bazénu, jímky, drenáž pod terasy, využití najde při i realizaci podzemních a inženýrských staveb, střešních systémů a hodí se také pro dopravní stavby.

Základní technické parametry pěnového skla GEOCELL:

  • snímatelné napětí v tlaku při nejnižším zhutnění 1,3:1 dosahuje hodnoty 275 kN/m2
  • součinitel tepelné vodivosti ve zhutněném stavu 0,08 W/mK, volný násyp dosahuje 0,06 W/mK
  • mrazuvzdorný dle EN1367-1
  • nehořlavý dle třídy A1
  • nenasákavý
  • sypná hmotnost 150 kg/m3
  • 100% zpětně recyklovatelný

CONDA s.r.o., Vám nabízí nejenom pěnové sklo GEOCELL, ale i bezplatné technické poradenství pro zakládání. Nevíte jak založit desku na pěnovém skle? Obraťte se na Nás. Zrealizujeme Vám základovou desku na pěnovém skle GEOCELL pod Váš dům na klíč.

Objevte nové možnosti, které pěnové sklo GEOCELL přináší. Více informací o tomto materiálu najdete na www.penove-sklo.net

CONDA s. r. o., Severní 233, 261 01 Příbram

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií