Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Sendvičová konstrukce zdiva v praxi

13. 05. 2013 | Komerční sdělení


Zdicí systém KMB SENDWIX je prvním uceleným certifikovaným systémem vícevrstvých konstrukcí na našem trhu. Byl navržen speciálně pro energeticky úsporné, nízkoenergetické a pasivní domy. Ve třech variantách systému je k dispozici celkem 64 různých typů řešení, které se liší skladbou i tepelně-technickými parametry.

Ve variantě SENDWIX L je, stejně jako u ostatních typů, základem vápenopískové zdivo. Na něj se z vnější strany přikládá tepelná izolace z minerální vlny dle výběru v tloušťce 120 - 240 mm. Vnější povrchovou úpravu fasády tvoří lícové zdivo, které od minerální izolace dělí vzduchová provětrávaná mezera. Lícovou přizdívku si lze vybrat v odstínech bílá, žlutá, červená, šedá nebo zelená. Lícová cihla se vyrábí v několika rozměrech, v systému KMB SENDWIX L se využívá zpravidla velikosti 240x115x71 mm.

S využitím tohoto typu systému jsou postaveny například moderní tepelně-úsporné domky v komplexu Hvězdárna Jižní svah v Jindřichově Hradci (na fotografii). Sendvičovou konstrukci zde tvoří vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX 8 DF-D s rozměry 248 x 240 x 238 mm a 180 mm izolace z minerální vlny. Lícová přizdívka byla provedena v atraktivním žlutookrovém odstínu (v nabídce jako žlutá).

Více na www.sendwix.cz. Vápenopískové zdivo SENDWIX lze výhodně objednat na www.shop.kmbeta.cz, kde platí celoročně výhodné ceny nižší až o 40 % oproti ceníkovým cenám. Dodávku materiálu za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce KM BETA.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií