Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Seminář Pasivní domy, moderní trendy ve stavebnictví

27. 03. 2012 | Tisková zpráva


Srdečně Vás zveme na seminář pro všechny zájemce o moderní trendy ve stavebnictví. Hlavními tématy semináře jsou snižování energetické náročnosti budov, komfort a kvalita vnitřního prostředí, možnosti využití úsporných a obnovitelných zdrojů energie a vliv staveb na životní prostředí.


Vzorový pasivní dům v Koberovech

Termín:
Úterý 17. dubna 2012 od 8:45 hod

Místo:
Školicí středisko ATREA, Koberovy 186 (Český ráj)

Program semináře:
8:45 – 9:00 Úvod

9:00 – 10:00 Proč a jak stavět energeticky úsporné domy. Nové legislativní požadavky na výstavbu, principy, zásady návrhu a   realizace, komfort a kvalita vnitřního prostředí budov, pořizovací a provozní náklady, širší souvislosti,   environmentální hlediska, příklady z praxe - Ing. Petr Dusil, ATREA s.r.o.

10:00 – 10:45 Tepelné izolace (nejen) pro pasivní domy - Martin Doskočil, ENROLL CZ spol. s r.o.

10.45 – 11:00 Přestávka

11:00 – 12:30 Větrání a vytápění v pasivních a nízkoenergetických domech -  Ing. Zdeněk Zikán, ATREA s.r.o.

12:30 – 13:30 Přestávka – oběd

13:30 – 15:30 Prohlídka souboru 13 pasivních domů, Prohlídka vzorového domu, Jak se žije v pasivním domě (5 let zkušeností s bydlením), Diskuse s přednášejícími

Přihlášení a bližší informace o semináři najdete zde.
Pořádají ENROLL CZ, spol.s r.o. a ATREA s.r.o.


Školicí středisko ATREA Koberovy

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií