Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Seminář „Chcete si postavit fotovoltaickou elektrárnu?“

15. 04. 2009 | Tisková zpráva


Téměr veškerá energie, která na zemi je, pochází ze slunečního záření. Jednoduchým a velice elegantním řešením, jak sluneční záření přeměnit na elektřinu, jsou fotovoltaické panely. Fotovoltaické elektrárny se v posledních letech staly poměrně lákavým podnikatelským záměrem, ale jak bychom měli při stavbě takové elektrárny vlastně postupovat? Toto se dozvíte na odborném semináři, který pořádá společnost EkoWATT dne 23. dubna v Českých Budějovicích a 28. května v Praze.

Seminář je zaměřen na přípravu záměru výstavby fotovoltaické elektrárny a na jeho ekonomické vyhodnocení. Dozvíte se, jak může fotovoltaická elektrárna vypadat, kde ji postavit, jak při tom postupovat či zda lze získat dotace. Seminář je určen investorům a podnikatelům.

Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce a na stránkách společnosti EkoWATT . Budeme se těšit na viděnou. Program semináře najdete zde.

 

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Aktuálně, Energetika, Solární energie, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

,,PODPORA" - aneb jak nenávratně utopit 1,3mil do Fotovoltaické Elektrárnyjirka16. 04. 2009 12:23
Ale, ale ....Patrik18. 04. 2009 23:00
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií