Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Šatní skříně výhodně? Na Abstore.cz zaručeně

25. 01. 2017 | Komerční sdělení


Nábytek nejen domů, ale i do dílen, šaten nebo umýváren, potřebuje každá společnost. Díky nim je v zaměstnání pořádek a přehled, důležité je také bezpečí a možnost si oblečení odložit. Nesmíme opomenout také nábytek do šaten, aby si mohli zaměstnanci odložit své oblečení, zvláště, pokud se v práci musí převlékat do pracovního oblečení, jako jsou montérky, nebo oblečení lékařské. Proto je důležité pořídit jim šatní skříně. Ty můžete pořídit na internetových stránkách Abstore.cz.

Různé praktické typy šatních skříní

Druhů kovových šatních skříní je poměrně mnoho. Vybírat můžete skříně v kombinaci kov-lamino, svařovanou kovovou v různých velikostech, také dle různých šířek. Zajímavé jsou i šatní skříně pro hasiče, pro sběr a výdej použitého prádla, nebo šatní skříně s dveřmi ve tvaru Z.

Kde všude můžete skříně upotřebit

Šatní skříně jsou důležité ve školách, školkách, na bazénech nebo ve zmiňovaných zaměstnáních. Pokud jste obec, společnost, stálý klient e-shopu Abstore.cz či státní organizace, můžete využít úhradu přes fakturu. Navíc pokud pošlete společnosti poptávku, rádi vám vytvoří individuální nabídku. Zajímavé je jistě i to, že pokud bude vaše objednávka za více než 10 000 Kč, získáte slevu 500 Kč, při objednávce nad 20 000 Kč získáte slevu 700 Kč a při objednávce nad 30 000 Kč je sleva dokonce 1 000 Kč.

Objednejte vše, co potřebujete

Kromě kovových šatních skříní můžete v e-shopu objednat i kancelářské židle a křesla, kancelářský nábytek, dílenský nábytek, šatní lavice, vybavení toalet a umýváren, venkovní koše nebo třeba manipulační techniku.

Obraťte se s důvěrou i vy na internetový obchod Abstore.cz a sdělte jim svoji poptávku. Rádi vám odpoví a splní vaše požadavky či představy. Budete zajisté spokojeni, jako mnoho nakupujících, kteří zde nakoupili před vámi.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií