Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Saint-Gobain Isover: Nejširší nabídka izolací a vlastní dotace

13. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. rozšířila od počátku roku 2010 své portfolio produktů a stala se tak jedinou firmou na českém trhu nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejlepší kvalitě.

Od 1. 1. 2010 nabízí společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. unikátně nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací pod jednotnou značkou ISOVER.

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje stávající produkty ze skelné vaty, čedičové vlny, extrudovaného polystyrenu XPS a nově také kvalitní izolační produkty z expandovaného polystyrenu EPS (dříve značka Rigips). Celkový přehled sortimentu ISOVER je uveden na webu společnosti www.isover.cz.

Snahou společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. je poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické.

Všechny produkty z minerální vlny a většina produktů z EPS značky ISOVER jsou dnes zařazeny v seznamu výrobků a technologií dotačního programu „Zelená Úsporám“. Vyhovují tak přísným podmínkám pro vytváření nízko-energetického a pasivního způsobu bydlení a tedy také možnosti využití státních dotací na zateplení.

Navíc společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. nabízí vlastní program „Sáhněte si na dotace od Isoveru!“ umožňující zákazníkům pokrytí nákladů spojených s vystavením odborného energetického posudku či průkazu energetické náročnosti budovy. Dotaci od Isoveru lze uplatnit pro novostavby či rekonstrukce rodinných a bytových domů v ČR. Registrace žadatelů je možná do 31. 12. 2010 na www.zatepleni-s-dotaci.cz.

Pozvánka:

Den otevřených dveří na stavbě pasivního Multi-Komfortního domu Isover v Srchu u Pardubic
Termín: 28. ledna 2010 od 10.00 - 16.00 hodin
Pozvánku a podrobnější informace najdete zde

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií