Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Rychle postavit jde i kvalitní zděný dům

09. 11. 2011 | Tisková zpráva


Když hovoříme o rychlé výstavbě, řadě z nás se možná vybaví montovaná dřevostavba. Rychle postavený však můžete mít i kvalitní dům na bázi zděné stavby! Jak? Se stavebním systémem od firmy DENNERT Massivhaus jde vše „jako po másle“ a vy se tak můžete za krátký čas a bez starostí nastěhovat.

Spojení výhod montovaných staveb s přednostmi zděného domu

V systému DENNERT Massivhaus máte na výběr z montovaných nízkoenergetických rodinných domů na klíč v technologii „ICON“, nebo si můžete nechat postavit dům podle vašeho vlastního projektu v technologii „ALFA“.

Základem celé technologie je lehčený beton, který má oproti běžným stavbám velkou výhodu nejen v akumulačních vlastnostech, ale i v příjemném vnitřním klimatu, které usnadní život každému alergikovi. Masivní stavební technologie je při stavbě použita i na střešní podhledy, což přináší další akumulační i klimatické výhody (oproti běžnému dokončení podhledů, které jsou zpravidla ze sádrokartonových desek).

Montáž domu od DENNERT Massivhaus: Za 1–3 dny

Domy od společnosti DENNERT Massivhaus jsou při výrobě i během stavby neustále pečlivě kontrolovány tak, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita. Při stavbě je samozřejmostí vysoká přesnost a rychlost. Montáž domu „ICON“ je tak hotova za jediný den, dům „ALFA“ je realizován do tří dnů. Na domy je navíc poskytována absolutní záruka.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií