Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Rigips zve na veletrh Dřevostavby 2010

16. 01. 2010 | Tisková zpráva


Společnost Rigips, s.r.o., vás zve na 5. mezinárodní veletrh Dřevostavby 2010, který se koná ve dnech 25. 2. – 28. 2. 2010 v areálu PVA Letňany v Praze.

Na stánku Rigips v Hale 3, č. A17 bude představován řez dřevěnou sendvičovou konstrukcí ve skutečných rozměrech. Ve spolupráci se stavebními firmami Alfahaus, HK – Dřestav a Insowool budou prezentovány difuzně uzavřené i otevřené konstrukce stěn dřevostaveb. Společnosti Isover Weber Terranova představí na praktických aplikacích vhodné izolační materiály do vnitřních konstrukcí i pro vnější zateplovací systémy.

Nosné i nenosné konstrukce pro výstavbu dřevostaveb jsou založeny na použití sádrovláknitých desek Rigidur. Návštěvníci se budou moci na skutečné ukázce sami přesvědčit o vysoké odolnosti proti nárazu a také únosnosti desek Rigidur, která dosahuje až 80 kg na kotevní bod.

Každý příchozí se bude moci seznámit s modely různých skladeb podlah s deskami Rigidur, které jsou určeny pro řešení kvalitní kročejové izolace pro dřevěné stropy a tepelné izolace pro betonovou základovou desku.

Mezi další zajímavosti budou patřit také ukázky nových desek modré akustické sádrokartonové desky a desky Rigidur Hsd s nižší paropropustností pro difuzně otevřené konstrukce.

Stavební firmy Alfahaus a HK – Dřestav postavily za dobu své působnosti více než 200 rodinných domů systémem staveništní montáže i panelovou výstavbou. Návštěvníkům budou na místě poskytovat kompletní informační poradenství, ukázky výstavby rodinných domů a také nabídnou projekty k realizaci.

Za poslední roky nelze v České republice přehlédnout sílící trend výstavby rodinných domů na bázi dřeva. Cílem veletrhu je prezentovat laické i odborné veřejnosti využitelnost dřeva ve stavebním oboru z pohledu různých staveb, konstrukcí, stavebních prvků i materiálů.

Více informací o veletrhu:
http://www.idrevostavby.cz/

Kontakty na partnerské společnosti:

  • Alfahaus, s.r.o. (zakázková výroba nízkoenergetických dřevostaveb, www.alfahaus.cz)
  • HK - Dřestav, s.r.o. (výstavba dřevostaveb, výroba panelových systémů, www.drestav.cz)
  • Insowool, s.r.o. (difuzně otevřené konstrukce dřevostaveb, www.insowool.cz)
  • Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerální vlny a polystyrenu,www.isover.cz)
  • Saint-Gobain Weber Terranova, a.s. (výroba fasádních a zateplovacích systémů, sanačních hmot, lepicích a spárovacích tmelů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, www.weber-terranova.cz)

Tagy: Energie, Aktuálně, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií