Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus zve na výstavu „ZEMĚ ŽIVITELKA“ 2011

24. 08. 2011 | Tisková zpráva


Společnost Regulus zve návštěvníky na výstavu „ZEMĚ ŽIVITELKA“, která se koná 25.-30. srpna 2011 v Českých Budějovicích.

Navštivte Regulus u stánku 213

Regulus je společnost zabývající se obnovitelnými zdroji energie pro vytápění a přípravu teplé vody. Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel solárních kolektorů a tepelných čerpadel zde představí tepelná čerpadla typu vzduch-voda řady EcoAir a své akční sestavy s tepelnými čerpadly a solárními kolektory.

V případě zájmu se můžete zastavit u našeho stánku na venkovní ploše 213, kde si můžete prohlédnout vystavené výrobky a zároveň se poradit přímo s našimi odborníky ohledně problematiky obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů a zapojení do otopných soustav.

Regulus - úsporné řešení pro vaše topení.

Kontakt:

REGULUS spol. s r. o.
Do Koutů 1897/3, 143 00 Praha 4
tel.: 241 762 726, 241 764 506
E-mail: obchod@regulus.cz
Web: www.regulus.cz

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií