Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus zve na výstavu „ZEMĚ ŽIVITELKA“ 2010

18. 08. 2010 | Tisková zpráva


Společnost Regulus zve návštěvníky na výstavu „ZEMĚ ŽIVITELKA“ , která se koná 26. -31. srpna 2010 v Českých Budějovicích.

Regulus je společnost zabývající se obnovitelnými zdroji energie pro vytápění a přípravu teplé vody. V tomto ohledu se letošní rok nese v duchu úspor a využití státních dotací z programu „Zelená úsporám“. Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel solárních kolektorů a tepelných čerpadel zde představí tepelné čerpadlo typu vzduch-voda EcoAir 110 a své akční sestavy s tepelnými čerpadly a solárními kolektory, na které je možné získat mnohatisícové dotace právě z programu „Zelená úsporám“.

"Regulus úsporné řešení pro vaše topení."

V případě zájmu se návštěvník může zastavit u našeho stánku na venkovní ploše 213, kde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav.

Kontakt:

REGULUS spol. s r. o.
Do Koutů 1897/3
143 00 Praha 4
tel.:241 762 726, 241 764 506
e-mail:obchod@regulus.cz
web:www.regulus.cz

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií