Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus zve na výstavu Domov a teplo 2011

07. 09. 2011 | Tisková zpráva


  • 08.09.2011 - 11.09.2011
  • Výstaviště Lysá nad Labem

Domov a teplo je výstava zaměřená na tepelnou techniku. Společnost Regulus, jako přední výrobce a dodavatel topných systémů využívajících obnovitelné zdroje energie, zde nebude chybět. Přijďte se podívat na náš stánek na nejmodernější švédská tepelná čerpadla CTC solární kolektory.

Dále vás seznámíme se současnými trendy vytápění bytových a rodinných domů, ať už starších nebo stavěných v pasivním standardu. Stejně tak se dozvíte o možnostech získání dotací na solární kolektory, tepelná čerpadla a kombinace těchto systémů.

Regulus představí řešení pro úspory energií 

U našeho stánku si budete moci prohlédnout tepelná čerpadla typu vzduch-voda řady EcoAir, rekuperační jednotky řady Sentinel Kinetic, trubicové kolektory KTU, a samozřejmě nejmodernější ploché solární kolektory KPG, které díky svým vynikajícím parametrům představují špičku v solární technice.

Ohledně problematiky obnovitelných zdrojů vám budou k dispozici naši odborníci, se kterými můžete prodiskutovat širokou problematiku technických parametrů tepelných čerpadel, kolektorů a zapojení do otopných soustav.

Regulus – Úsporné řešení pro vaše topení

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií