Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus zve na veletrh Střechy Praha a Solar Praha

30. 01. 2012 | Tisková zpráva


14. ročník výstavy Střechy Praha - mezinárodní veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech probíhá ve dnech 8.-11. 2. 2012.

V rámci odborné výstavy Solar Praha, která letos proběhne společně s výstavou Střechy Praha, představí firma Regulus řadu svých výrobků a sestav pro ohřev vody a přitápění pomocí solárních systémů, systémů s tepelnými čerpadly a jejich kombinace.

V případě zájmu se mohou zákazníci zastavit u naší expozice v hale č. 2, stánek č. 243, kde si budou moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav a samozřejmě i možnosti využití dotací.

Doprovodný program

Předností výstavy je kvalitní a odborně zaměřený doprovodný program, který se bude specializovat na aktuální otázky nejen z oblasti úspor a využití alternativních zdrojů. Součástí budou diskusní fóra a odborné semináře pod vedením specializovaných odborníků, kteří získali podporu Centra pro obnovitelné zdroje a úspory energie – EkoWATT, ČKAIT a další.

Doporučujeme následující přednášky:

Pátek 10. 2. 2012
• 13:00 - 13:30 Využití solárního tepla v ČR - trh, legislativa, zkušební normy, certifikace, trendy: Doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Ústav techniky prostředí ČVUT v Praze
• 13:30 - 14:00 Instalace solárních kolektorů na/ve střechách - solární soustavy, umísťování kolektorů na budovy, nosné konstrukce, integrace do střechy: Jiří Kalina (Regulus)

Harmonogram výstavy

• Středa   8. 2. 2012  10–18 hod
• Čtvrtek  9. 2. 2012 10–18 hod
• Pátek    10. 2. 2012 10–18 hod
• Sobota  11. 2. 2012 10–18 hod

Adresa výstaviště:
Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
GPS:
Loc: 50°7'41.662"N,  14°30'51.679"E

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií