Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Regulus tento týden představí své novinky na Aqua-thermu

22. 11. 2011 | Tisková zpráva


Výstava Aqua-therm probíhá v termínu 22.-26. listopadu 2011

V letošním roce jsme na veletrh AquaTherm připravili celou řadu novinek. Návštěvníci si je budou moci prohlédnout a získat k nim cenné informace od našich techniků, kteří zde budou návštěvníkům k dispozici.

Novinky, které budeme vystavovat:

 • Nové akční sestavy se slunečními kolektory

Akční sestavy Regulus umožňují pořídit komponenty pro vytápění za zvýhodněné ceny. Navrhovány jsou s ohledem na požadavky pro získání dotací z nejrůznějších dotačních programů.

 • Nové modely akumulačních nádrží a zásobníkových ohřívačů

Akumulační nádrže s označením PS Ekonomik v provedení PS 500 E a PS 750 E jsou novinkou v sortimentu. Díky zjednodušené konstrukci mají nižší pořizovací cenu oproti běžným akumulačním nádržím.

 • Sluneční kolektor KPI pro integraci do střešní krytiny

Střecha se slunečními kolektory zde tvoří jednolitý celek, který nenarušuje design střechy a objektu. Další výhodou tohoto typu kolektoru je, že umožňuje ušetřit náklady na pořízení střešní krytiny.

 • Vanový sluneční kolektor KPH s vysokou účinností

Kolektor KPH je speciální typ kolektoru s vanovým provedením těla kolektoru, které na rozdíl od běžných typů garantuje vyšší životnost. Speciální ventilační systém upravuje proudění vzduchu kolektorem a tím omezuje pronikání vlhkosti do kolektoru.

 • Inteligentní regulátor IR 12 s OpenTherm komunikací

Inteligentní regulátor s českým menu pro řízení kotlů s rozhraním OpenTherm, solárního systému a dvou směšovaných okruhů otopné soustavy. Je vybaven ethernetovou zásuvkou a slotem pro paměťovou kartu SD. Obsahuje zdroj, 2 GB kartu,1 venkovní čidlo a 5 teplotních čidel do jímky.

 • Zásobníkové ohřívače R2DC

Novinkou v sortimentu jsou  zásobníkové ohřívače teplé vody se dvěma topnými hady a s vnější tepelnou izolací, nabízené pod označením R2DC. Jedná se o nové solární zásobníkové ohřívače dodávané v objemech 200 a 300 litrů, které vynikají kvalitou zpracování za velmi příznivou cenu.

Ostatní novinky:

 • Nové komínky – odkouření kondenzačních kotlů
 • Kulové ventily s pohonem pro topení i pitnou vodu
 • Chemické přípravky pro topné systémy značky Fernox
 • Nemrznoucí kapalina pro otopné systémy
 • Pohon směšovacích ventilů s řízením na konstantní teplotu

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Fotovoltaika, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií