Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Prodejce mastkových krbů hledá posilu do svého týmu

29. 09. 2009 | Komerční sdělení


Naše inovace jsou základem růstu. Jsme dceřinou společností rakouské firmy Fuego - Oefen und Heizsysteme GmbH. V naší firmě se již 20 let zabýváme prodejem a montáží mastkových krbů a systémem vytápění celého domu pomocí mastkového krbu.

Rádi bychom zopakovali náš úspěch na rostoucím českém trhu, a tak v současné době rozšiřujeme naše řady o nového kolegu. Vaše nasazení je základem vašeho profesního úspěchu. Jako samostatný prodejce (se živnostenským oprávnením) máte šanci vybudovat si finančné zajištení. Dostanete od nás zaškolení. Vaše technické myšlení a umění přátelské komunikace s lidmi vám pomůže.

Máte-li zájem o další informace, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Kontaktní údaje najdete níže.

Fuego team v Praze

Web: www.krby-fuego.cz
Email: posta@krby-fuego.cz
Mobil: 731 246 122

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií