Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Prodejce eletřiny CENTROPOL se proti ČEZu ohrazuje

26. 04. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Jeden z předních nezávislých prodejců elektřiny a zemního plynu v ČR, společnost CENTROPOL ENERGY se ohrazuje proti tiskové zprávě, kterou dnes 26.4.2010 vydala skupina ČEZ. Informace podávané v této zprávě vrcholnými představiteli ČEZ jsou tendenční a zavádějící. Pro skupinu ČEZ je CENTROPOL ENERGY trnem v oku, jelikož v současné době získává více než 14 tisíc smluv se spokojenými koncovými zákazníky z řad domácností měsíčně. 

Obchodní aktivity CENTROPOL ENERGY jsou maximálně průhledné a každý zákazník má ve smlouvě uvedenou garanci nižší ceny právě proti skupině ČEZ. Pracujeme s velmi propracovaným systémem obchodních zástupců, kde klademe maximální důraz na kvalitu každého obchodníka. V současné době také pro naše obchodníky připravujeme etický kodex, který přesně vymezuje způsoby prodeje. Jeho nesplnění bude znamenat okamžité ukončení spolupráce. Také pro CENTROPOL ENERGY je nepřijatelný neseriózní způsob prodeje. V žádném případě takto cíleně nepostupujeme a v případě zjištění takového pochybení jsme připraveni se s obchodníkem ihned rozloučit.

CENTROPOL ENERGY je pro klienty seriózním partnerem, což dokládají desítky tisíc spokojených zákazníků. Přistupuje ke každému zákazníkovi s respektem, úctou a pokorou. Nedisponujeme žádnými skrytými poplatky a až 90 % všech zákazníků je před akceptací smlouvy osloveno telefonicky a jsou s nimi veškeré podstatné aspekty smlouvy znovu odsouhlaseny. Hovory jsou navíc monitorovány. Díky tomu jsme při poslední stížnosti ze strany skupiny ČEZ byli schopni veškeré neoprávněné ataky zákazníků jednoznačně vyvrátit doložením telefonické nahrávky.

Domníváme se, že zákazníci v České republice nemají rádi monopol v jakékoliv jeho podobě. Vyzývám proto ČEZ k nabídce lepších podmínek nejen pro domácnosti, ale i pro podnikatele!!!. Jedině srovnatelnou nabídkou si udrží své zákazníky, bohužel ne pomlouvačnou a očerňující kampaní. Obrovský odliv zákazníků od skupiny ČEZ je způsoben především jejich chováním vůči zákazníkům a celé veřejnosti. My jsme jedni z mála, kteří mohou podpořit v oblasti prodeje elektřiny tržní prostředí, ze kterého získá jedině zákazník v podobě nižších cen za elektřinu.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

CentropolŠerlok Homeless25. 01. 2011 16:55
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií