Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Přihlaste úsporný projekt a vyhrajte 500 000 korun

29. 03. 2011 | Portál EnergiePlus+


Realizovali jste projekt z oblasti úspor energie nebo obnovitelných zdrojů? Přihlaste ho do prestižní soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a vyhrajte 500 000 korun. Jak na to?

Soutěž Energy Globe Award oceňuje ty nejlepší energeticky úsporné projekty. Poprvé byly úsporné projekty v ČR oceňovány v roce 2008, kdy zvítězila obec Měňany na Berounsku s energeticky úsporným vytápěcím systémem na biomasu.

Jak se do soutěže přihlásit?

Do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR se mohou přihlásit instituce i jednotlivci, a to zcela zdarma. Nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích získávají prestižní ocenění a také možnost účastnit se světového finále soutěže, která je zaměřená na úspory energie a ochranu životního prostředí.

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2011. Přihlášky je možné posílat písemně na adresu E.ON Česká republika, s.r.o.Team E.ON Energy Globe Award ČR, F. A. Gerstnera 2151/6 370 49 České Budějovice. Přihlášku můžete zaslat také elektronicky na projekty@energyglobe.cz nebo ji vyplnit on-line zde.

Novinkou letošního ročníku E.ON Energy Globe Award ČR  je, že hlavní vítěz soutěže získá 500 000 korun.

Více informací o soutěži E.ON Energy Globe Award ČR najdete zde.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, EnergiePlus+, NazelenoPlus, Služby, Technologie, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií