Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Přehlednější struktura Nazeleno

10. 11. 2008 | Jan Morkes


Jak už si asi mnozí všimli, připravili jsme pro vás malou novinku – přehlednější strukturu webu Nazeleno.cz. V souladu s připomínkami a nápady čtenářů jsme zachovali deset základních kategorií, ty jsme ale nově rozčlenili do dalších podkategorií. Dvěma kliknutími se tak můžete velice rychle dostat ke všem článkům o solární energii (stačí, když kliknete na záložku Energie a následně si najdete příslušnou podkategorii). Věříme, že se Vám bude Nazeleno číst pohodlněji a vždy najdete článek či téma, které potřebujete.

V minulých týdnech jsme také spustili možnost rozšířeného vyhledávání, kde můžete svůj dotaz filtrovat podle jednotlivých kategorií.

Pokud budete mít ke struktuře serveru připomínky, neváhejte se obrátit na redakční mail nebo své nápady napsat do diskusního fóra. Rádi server zlepšíme na základě Vašich podnětů. 

Nazeleno.cz je nejčtenější server o úsporách energií. V září a říjnu jej četlo více než 60 000 unikátních čtenářů.

Související články

Tagy: Energie, Potraviny, Doprava, Dům a zahrada, Zdraví, Móda, Ze světa, Události, Komentáře, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Biopotraviny, Vitamíny, Zdravá výživa, Hybridy a elektromobily, LPG, Biopaliva, Emise, Odpady, Spotřebiče, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komíny, Přírodní léčiva, Zdravá výživa, Fitness a sport, Biooblečení, Kosmetika, Krása, Komiks, NazelenoPlus, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií