Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Praktické vánoční dárky: Výhodné pelety a brikety od CDP!

05. 12. 2011 | Tisková zpráva


Společnost CDP.cz pro vás na závěr tohoto roku připravila exkluzivní vánoční nabídku:

1) Výrazné snížení cen při paletovém odběru u briket bukových cihla, válců Energo a dřevěných pelet v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Zásobte se před příchodem zimy a zvýšením DPH od 1. ledna o 4 %! Tato štědrá nabídka platí až do Štědrého dne, tedy do 24. 12.

2) Při objednávce briket nebo pelet o hmotnosti nejméně 4 tuny neplatíte manipulační poplatek!

3) Zákazníkům, kteří koupí více než 7 tun, nabízí CDP.cz jako dárek roční dálniční známku na rok 2012 za pouhých 500 Kč!

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Vytápění, Biomasa

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií