Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: POZVÁNKA: Přijďte na tradiční konferenci BIOMASA & ENERGETIKA 2011

02. 11. 2011 | Magazín Biom.cz


České sdružení pro biomasu CZ Biom pořádá za účasti významných expertů, odborníků a kapacit v oboru šestnáctý ročník mezinárodní konference BIOMASA & ENERGETIKA 2011. Můžete se těšit na specializované přednášky a prezentace věnované biomase, energetice, obnovitelným zdrojům energie, biopalivům, bioplynovým stanicím, peletám, rychle rostoucím dřevinám a dalším souvisejícím tématům.

V České republice nenajdete v rámci energetického využití biomasy významnější událost. A program tomu rozhodně odpovídá. Už dopoledne budete moci zjistit, jaké změny v zákonech o obnovitelných zdrojích na Vás čekají a jaké dopady nová legislativa bude mít pro investory i provozovatele. Zároveň se dozvíte nejnovější informace z české energetiky a teplárenství od bývalého českého premiéra a v současnosti předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení Mirka Topolánka, bývalého ministra životního prostředí Martina Bursíka a zástupců Energetického regulačního úřadu, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zemědělství a dalších. Detailní program naleznete ZDE.

BIOMASA & ENERGETIKA 2011

Kdy se pořádá?

  • úterý 29. listopadu 2011

Kde se pořádá?

  • Praha 6 - Suchdol; AULA České zemědělské univerzity, Kamýcká 129

Kdo ji pořádá?

  • CZ Biom – České sdružení pro biomasu

Kde najdete více informací a detailní program?

Odpoledne se pak dočkáte přednášek směřující více k praktické stránce problematiky. Chcete zjistit, co je nového v sektoru pelet a kotlů na biomasu? Zajímá Vás pěstování rychle rostoucích dřevin, či miscanthu? Jak si stojí projekty tepláren využívající biomasu v praxi? Nebo potřebujete zjistit, jaké bývají nejčastější nedostatky auditů a studií proveditelnosti při výstavbě bioplynových stanic?

To vše je jen zlomek z témat, na které Vám konference BIOMASA & ENERGETIKA 2011 nabídne. V rámci akce se můžete těšit na stan vytápěný peletami s občerstvením pro všechny účastníky a návštěvníky, nebo na přehlídku FlexiFuel vozidel jezdících na biopaliva. Dodáváme, že vstup je zdarma pod podmínkou včasné registrace, kapacita sálu je omezena. Registrace ZDE.

Těšíme se právě na Vaši návštěvu!

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Biomasa

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií