Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka: Odborný seminář o dřevostavbách

14. 10. 2011 | Tisková zpráva


Dřevostavby - ekologie, úspory energií, suchá výstavba“ – to je aktuální téma série pěti odborných stavebních seminářů, které v říjnu a listopadu letošního roku organizuje v pěti městech České republiky Moravskoslezský dřevařský klastr ve spolupráci se stavebně informačním centrem SINCEPA. Akce je spolufinancována Evropským fondem pro regionální rozvoj, na seminářích se aktivně podílí i společnost Fermacell GmbH, která s Moravskoslezském dřevařským klastrem v oblasti podpory dřevostaveb dlouhodobě spolupracuje.

Stavební odborné semináře jsou určeny stavebním inženýrům, architektům a technikům z projekční a výrobní sféry a také investorům ze soukromého i veřejného sektoru. Formou přednášek se jich zúčastní dodavatelé stavebních materiálů pro dřevostavby, Fermacell bude prezentovat systémová řešení pro konstrukce na bázi dřeva se sádrovláknitými deskami FERMACELL. Z výrobců dřevostaveb se na seminářích představí nabídka společnosti RD Rýmařov s.r.o.

Semináře se uskuteční v Brně (17.10.), Zlíně (18.10.), Hradci Králové (1.11.), v Praze (21.11.) a celou sérii zakončí setkání v Ostravě, které je naplánováno na 25.11. Semináře budou probíhat v dopoledních hodinách a budou zakončeny společným obědem všech účastníků. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování školení o zásadách projektování a realizace v certifikovaných stavebních systémech prezentujících se firem.

Více informací o místech konání jednotlivých seminářů a programu každého z nich najdete na stránkách www.msdk.czwww.sincepa.cz, kde je možné se i přihlásit k účasti.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií