Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka na premiéru elektrokola pro čtenáře Nazeleno.cz

15. 01. 2013 | Tisková zpráva


Dovolujeme si Vás - čtenáře Nazeleno.cz - pozvat na představení nového modelu elektrokola 5. generace AGOGS SilverGo. Akce se uskuteční v úterý 22. ledna od 16:00 v showroomu ekolo.cz, Bubenská 1, Praha 7 (bývalá budova Dopravních podniků, přímo na stanici metra Vltavská).

Kmotrem představení je pan Tomáš Sedláček, makroekonomický stratég ČSOB a majitel tohoto elektrokola

Součástí prezentace bude také představení videomanuálu elektrokola s oblíbeným hercem Lukášem Hejlíkem, odpolední občerstvení a pochopitelně i možnost testovacích jízd.  

 
Model SilverGo je pravděpodobně nejrozšířenějším elektrokolem v ČR, společnost ekolo.cz jej vyrábí nepřetržitě od roku 2009. Aktuální verze tohoto ekola je vybavena špičkovou technologií a zcela novými komponenty.


Prosím, pokud máte zájem o účast na premiéře, potvrďte ji na:   info@ekolo.cz, nebo na tel.: 220 991 111.
Těšíme se na setkání.

 
Vaše ekolo.cz

Tagy: Technologie, Hybridní auta, elektromobily, alternativní pohon, Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií