Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka na konferenci TOP-projekty OZE ve městech a obcích

04. 05. 2011 | Tisková zpráva


Liga ekologických alternativ (LEA) s podporou programu Intelligent Energy Europe a Heinrich Böll Stiftung ve spolupráci se sdruženími Calla a Ekologický institut Veronica si vás dovolují pozvat na konferenci TOP-projekty OZE ve městech a obcích (inspirace, perspektivy, bariéry). Konference se koná dne 2. června 2011 v Parlamentu, v Praze 1, Sněmovní ul. 4, od 10 do 17 hodin.

Konference se zaměří na obnovitelné zdroje energie

V rámci konference se dozvíte například více o perspektivách projektů udržitelné energetiky na komunální úrovni ČR z pohledu vlády, sektorů OZE i neziskových organizací, o projektech programu Inteligentní energie pro Evropu (IEE) či informace o politice týkající se obnovitelných zdrojů energie v Evropské unii a o přístupech v ČR.

Konference bude též spojena s vyhlášením vítězů 2. ročníku Evropské ligy obnovitelné energie. Součástí akce je pro zájemce 3. června dopoledne exkurze Solární zajímavosti „srdce Čech“.

Účast na konferenci po předchozí registraci přes www.solarniliga.cz/rescz.html zdarma.

Podrobnosti o konferenci se dozvíte v přiloženém programu.

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Větrná energie, Vodní energie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií