Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka na konferenci Energofutura

24. 10. 2011 | Tisková zpráva


3. ročník energetické konference Energofutura se koná 9.–11. listopadu v hotelu Gate One v Bratislavě. 

Přijměte pozvání na konferenci, která přináší odpovědi na vaše otázky o budoucnosti energetiky na Slovensku i v Evropě. Na letošní konferenci ENERGOFUTURA 2011 se sejdou vedoucí představitelé nejen domácích ale i zahraničních firem podnikajících v energetickém sektoru, představitelé evropských institucí, Národní rady Slovenské republiky či akademické obce. Na půdě konference se uskuteční i setkání parlamentních výborů pro hospodářství a oblast energetiky zemí V4 a ustavující zasedání Energetického clusteru.
 
Připravovaná mezinárodní konference ENERGOFUTURA 2011 se zaměřuje na:

  • nejnovější poznatky o technologiích pro zvyšování účinnosti, kvality a využití energetiky na Slovensku i ve střední Evropě
  • úlohu legislativy na mezinárodní i národní úrovni jako důležitého procesu koncepci zacházení s energií a životním prostředím
  • význam jednotlivých zdrojů energie pro potřeby středoevropského regionu
  • propojení inovačních poznatků s praxí
  • Registrace na konferenci ENERGOFUTURA 2011 je otevřená. Registrovat se můžete zde

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií