Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka na konferenci Dřevostavby v praxi 4

09. 10. 2010 | Tisková zpráva


Ve dnech 11. – 12. listopadu 2010 se bude v hotelu Skalský Dvůr u Bystřice nad Pernštejnem konat již čtvrtý ročník konference Dřevostavby v praxi.

Akce je určena pro odborníky z projekčních a realizačních firem, které se specializují na výstavbu dřevostaveb.

Konference Dřevostavby: Zaměření na praxi

Odborné přednášky se budou zabývat zimní a letní energetikou dřevostaveb, chybami ve stavbách, detaily v podkladech pro certifikaci, vadami projektů a jejich důsledky v praxi z hlediska tepelně-vlhkostního chování konstrukce.

Mezi dalšími tématy se objeví zdravé skladby konstrukcí, příprava a realizace zkoušek požární odolnosti, nové konstrukce s deskovými materiály, řešení podlah pro různé podklady, stavební akustika, stabilita dřevostaveb, nejčastější chyby v dokumentaci pro stavební povolení, fasády s otevřenými spárami, řešení vzduchotěsných vrstev a mnoho dalších zajímavých praktických bodů z každodenních aktivit stavební či projekční firmy.

Letos se účastníci konference dozví více i o komunikaci a vyjednávání se zákazníky.

Technici ukážou správná technologická řešení dřevostaveb

Všechna témata budou diskutována vždy se zaměřením na praxi, zkušenosti, správné a chybné postupy, návody na řešení při výstavbě dřevostaveb.

Na čtvrtém ročníku konference bude prezentováno 22 odborných přednášek. Z 25 partnerských společností budou po celou dobu konference k dispozici technici, kteří představí správná technologická řešení, ukážou možnosti materiálů, produktů a nástrojů a také správných pracovních postupů.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Je hodnocena 2 kreditními body.

Účastnický poplatek 1 200 Kč / 1 osoba. Občerstvení a ubytování je zajištěno (v rámci poplatku). Uzávěrka přihlášek bude dne 29. 10. 2010. Podrobný program i on-line registrace je k dispozici na www.rigips.cz.

Pozvánka na konferenci včetně programu a přihlášky ke stažení zde.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií