Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pozvánka: 9. Evropská letní akademie ekologického zemědělství

23. 06. 2009 | Tisková zpráva


Ekologické zemědělství - odpověď na hospodářské a environmentální výzvy

Letošní ročník Bioakademie, konající se 24. až 26.června 2009 - na závěr předsednictví České republiky v EU, reaguje svým zaměřením na ekonomickou krizi a na přírodní změny, ke kterým v současné době dochází.

Bioakademie, je jednou z nejdůležitějších konferencí ekologického zemědělství (EZ) v regionu střední a východní Evropy. Již tradičně se koná v prostorách Zahradnické fakulty MZLU v jihomoravské Lednici. Kromě získávání a výměny odborných informací, je Bioakademie platforma pro každoroční setkávání kolem 200 lidí z více než 20 zemí. Sjíždějí se účastníci z praxe, výzkumu, neziskových organizací i státní správy v oborech blízkých ekologickému zemědělství. Velmi významná je záštita ministerstev zemědělství, životního prostředí, IFOAM EU Group, FIBL a účast jejich zástupců.

Přijeďte i Vy na Bioakademii 2009, čekají Vás zajímavé přednášky o nejnovějších výsledcích výzkumu v EZ, setkání s kolegy z mnoha zemí a společné diskuse na téma zda, proč a jak může být ekologické zemědělství odpovědí na tyto ekonomické a ekologické výzvy.

Využijte i nabídky doprovodného programu - praktické zkušenosti z exkurzí a společenských večerů. Kompletní program najdete zde.

Související články

Tagy: Potraviny, Ze světa, Události, Aktuálně, Biopotraviny, NazelenoPlus, Bio, Zdravá výživa, Biopotraviny

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií