Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pojeďte se podívat, jak vypadá Sluneční dům

25. 02. 2011 | Tisková zpráva


Společnost Soleg s.r.o. zve všechny zájemce o využití solární energie z řad projektantů, architektů, developerských společností, stavebních firem apod. na prohlídku „ Slunečních domů 50+“  ve Zwieselu a Teisenachu, která se uskuteční v pátek 11. 3. 2011.

Společnost Soleg  je partnerem organizace Sonnenhaus-Institu, která se zabývá konceptem výstavby „Slunečního domu 50+“ v Německu  již několik let. S  úspěchem již bylo zrealizováno několik set staveb, jen v sousedním Bavorsku vyrostlo za uplynulý rok 120 těchto domů. Základní myšlenkou tohoto konceptu je, že nejméně 50 % spotřeby tepla v objektu  bude pokryto energií ze slunce.  Impulsem k vývoji byly především tenčící se zásoby energie z fosilních zdrojů a s nimi související neustálý  nárůst  cen za energii  (např. u plynu o 50% za posl. 10 let), snaha o nezávislost na dodavatelích energií.

Společně s odborníky ze Sonnenhaus-Institutu hledá Soleg partnery, kteří by se rádi podíleli na rozšíření  výstavby Slunečního domu 50+ v  České republice.

Součástí prohlídky v Teisenachu  bude i prezentace autorů tohoto projektu a následná diskuze o možnostech výstavby a spolupráce v České republice.

Zájemci se mohou hlásit na adrese wiesner@soleg.cz. Na tuto adresu se mohou obracet i zájemci o e-mailovou prezentaci z řad široké veřejnosti.

Tagy: Aktuálně, Solární energie, Fotovoltaika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií