Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: PODÍVEJTE SE: 5 působivých zelených reklam

13. 01. 2012 | Marie Leschingerová


I pouhý obrázek ukrývající v sobě zajímavé sdělení, může přimět mnoho lidí zastavit se a zamyslet. To moc dobře vědí tvůrci reklamních kampaní po celém světě. A využít toho umějí i ti, kterým jde především o jedno – zachování naší planety. Podívejte se na 5 zelených reklam, které nám prostřednictvím obrázku sdělují víc než tisíc slov. Své ekologické poselství předkládají s přitažlivou naléhavostí. Tady jsou!

„Působivý obrázek s myšlenkou v člověku mnohdy zanechá víc než tisíc slov.“

Plíce Země – zachraňme deštné pralesy

Nás na druhé straně Zeměkoule to vlastně asi tolik netrápí. Na nějaké kácení deštných pralesů nám přijde myšlenka jednou za uherský rok. I přesto jde ale o celkem naléhavý problém. Každý den je totiž káceno mnoho stromů kvůli prostoru pro stavbu nových silnic a budov. Reklama, s níž přišel WWF ve Francii, zobrazuje lesní porost ve tvaru plic, čímž zajímavou vizuální formou připomíná význam stromů v našem životě. Kyslík, který stromy vydechují je pro nás nezbytný stejně tak, jako dostatek zeleně. Název kampaně „než bude příliš pozdě“ dokonale vystihuje celou podstatu myšlenky.


Francouzská kampaň na záchranu deštných pralesů. Zdroj: http://www.wwf.fr/

následující kapitola >

Tagy: Aktuálně, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií