Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Pivní tácky zvou na výstavu Světlo pro Prahu po 10 letech!

18. 08. 2010 | Tisková zpráva


Energetická společnost E.ON Česká republika, generální partner výstavy Světlo pro Prahu po 10 letech, zve na tuto kulturní událost poněkud netradiční formou – a to v podobě pivních tácků s tematikou ochrany opeřenců. Autorem kreseb je známý výtvarník Jaroslav Kerles, pivní tácky budou až do konce trvání výstavy distribuovány ve vybraných restauracích, klubech a barech v centru hlavního města.

Světlo pro Prahu po 10 letech v prostorách Národního muzea volně navazuje na výstavu „Světlo pro Prahu“, která v roce 2001 v podobě vystavených ptačích zdechlin poněkud kontroverzním způsobem poukazovala na nutnost zastavit utrpení ptáků na sloupech elektrického vedení. Autoři chtějí touto výstavou poděkovat všem, kteří se v uplynulých deseti letech podíleli na prosazování potřebných změn a legislativních opatření či vývoji bezpečných sloupů elektrického vedení.

Výstava Světlo pro Prahu po deseti letech má však více rozměrů, jedním z nich je environmentální výchova pro žáky základních a středních škol. Cílem tohoto projektu je motivovat učitele základních škol k tomu, aby své žáky vedli nejen k ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí, ale také aby jim názorně přiblížili vzájemnou provázanost kultury a přírody. Tým pracovníků Ochrany fauny připravil proto speciálně pro tuto výstavu celkem šest edukačních programů, které osloví žáky prvního a druhého stupně i studenty středních škol. Na webových stránkách výstavy www.svetloproprahu.cz jsou k dispozici pracovní listy s metodikou ke všem programům, aby se s nimi mohli pedagogové předem seznámit a nakopírovat je pro žáky. Výstava Světlo pro Prahu po 10 letech trvá do 2. října 2010.

Tagy: Aktuálně, EnergiePlus+

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií