Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Panasonic zdokonalil své zásobníky a ohřívače teplé vody

20. 10. 2015 | redakce Nazeleno.cz


Zásobníky TUV Panasonic Aquarea mohou být efektivní náhradou za starší bojlery a elektrické ohřívače. Nádrže jsou navrženy se vzduchovým kanálem o průměru 160 mm, takže umožňují instalaci i v malých prostorech. Nově navržený koncept umožňuje rychlejší a snadnější instalaci bez přípojek chladiva. Nádrže mohou ohřát vodu na maximální teplotu 55 °C, vodu o teplotě až 75 °C mohou poskytnout modely s přídavným topením.

Řada zahrnuje volně stojící jednotky i jednotky určené pro montáž. Ty mohou být pro zvětšení energetického výkonu připojeny k dalším zdrojům, jako jsou solární panely nebo externí tepelná čerpadla.

Ovládání s dotykovou obrazovkou

Ovládání je řešeno prostřednictvím stylového regulátoru s dotykovou LCD obrazovkou. Teplota, čas a denní nastavení jsou jasně viditelné, stejně jako nastavení pro zobrazení množství teplé vody. Systém je dodáván s přednastavenými režimy „TURBO“, dovolená, diagnostika chyby a anti-legionella.

Ochrana nádrže je zajištěna superčistým smaltem s vysokým podílem hořčíku. Je tak zajištěna odolnost i v těch nejdrsnějších provozních podmínkách a kvalitu vody nezhorší škodlivé přísady. Izolace nádrže spoléhá na zesílenou polyuretanovou pěnu.

Základní údaje o nových zásobnících TUV:

  • 3 modely: 200 litrový a 300 litrový model s elektrickou zálohou / 300 litrový s přípojkou pro pomocný bojler
  • Provozní teploty: -7 ° C / + 35 ° C
  • COP A15 (W10-55) podle EN16147: 3,12 (200 l) a 3,38 (300 l)
  • Energetická třída A+
  • Integrovaná elektrická záloha: 2 x 1000 W
  • Instalační prostor: 20m3
  • Dotykové LCD ovládání, včetně režimu sterilizace bez elektrického ohřevu

Více informací o nádržích Panasonic Aquarea najdete na www.aircon.panasonic.eu.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Bydlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií