Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Opravy spotřebičů, kotlů, topidel a průtokových ohřívačů zdarma od Pražské plynárenské

17. 06. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Od minulého roku nabízí Pražská plynárenská svým zákazníkům nonstop asistenční službu Pomoc 24. Díky ní si lze v případě havarijních stavů či akutních událostí domů do pouhých tří hodin objednat řemeslníka.

Od začátku května Pražská plynárenská tuto službu dále rozšířila. Nyní je tak součástí Pomoci 24 rovněž bezplatná oprava plynových kotlů do výkonu 50 kW, plynových topidel podokenních nebo komínových, plynových průtokových ohřívačů vody a plynových sporáků. Nabídka se týká domácností a maloodběratelů.

Podrobné podmínky služby jsou k dispozici na adrese http://www.ppas.cz/domacnosti/d-pomoc24.html.

Jak si objednat Pomoc 24

Stačí zavolat na linku 840 555 333 a zvolit Pražskou plynárenskou, pak už si jen objednat řemeslníka příslušné specializace. Dostupní jsou plynaři, instalatéři, topenáři, elektrikáři, zámečníci, sklenáři a specialisté na kanalizace. Volající má jistotu, že zásah proběhne do pouhých tří hodin.

Tagy: Aktuálně, Plynové kotle

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií