Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ODJINUD: Klíčovou roli v elektroenergetice musí hrát jádro a uhlí

21. 01. 2009 | Magazín Enviport


V elektroenergetice musí hrát klíčovou roli jaderná energetika a tepelné zdroje na uhlí. V přijatém usnesení se na tom minulý týden shodli poslanci ze sněmovního hospodářského výboru, když debatovali o situaci kolem přerušení dodávek plynu z Ruska. Výbor konstatoval, že s ohledem na tuto dosud největší krizi je nezbytné zvážit otázku bezpečnosti a transparentnosti v plynárenském průmyslu v celé EU a zásobování unie zemním plynem.  Více informací najdete v článku na serveru Enviport.

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Ze světa, Aktuálně, Energetika, Vytápění, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komiks, NazelenoPlus, Emise CO2, Globální oteplování, Politika, Komentáře, Jaderná energie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií