Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nový web pro zájemce o tepelné čerpadlo

12. 10. 2012 | Tisková zpráva


Uvažujete o tepelném čerpadle s podzemním kolektorem? Pak by Vám neměly uniknout nové internetové stránky www.thermocem.cz, které nedávno spustila společnost Českomoravský cement, a.s. Zabývají se novou produktovou řadou suchých injektážích směsí ThermoCem, které jsou určeny k provádění hlubinných vrtů pro tepelná čerpadla země-voda. Novinka v sortimentu společnosti přispívá ke kvalitnímu osazení kolektorů v podzemních vrtech, současně ale zlepšuje tepelný výkon vrtů.

„Při projektování vrtů s podzemními kolektory je zapotřebí sledovat některé specifické parametry výplně mezi sondou a horninou. Čím vyšší je například její tepelná vodivost, tím lepší je přenos tepla z horninového prostředí a tím snáze se ohřívá kapalina cirkulující v sondě. Cementová směs ThermoCem PLUS obsahuje speciální směs vybraných minerálů, které dobře vedou teplo a mohou zvýšit tepelný výkon vrtu až o desítky procent,“ komentuje hlavní přínos novinky Ing. Ondřej Matějka, technický poradce společnosti Českomoravský cement, a.s.

Výplňový materiál z produktové řady ThermoCem je vodotěsný a mrazuvzdorný a díky obsaženým látkám dokáže odolávat agresivním podzemním vodám. Kombinace těchto vlastností zabraňuje narušování integrity výplně nežádoucími trhlinami či dutinami, respektive postupné degradaci vrtu tepelného čerpadla. Díky suspenzi z ThermoCemu není investice do vrtu ohrožena ztrátou jeho výkonu v důsledku oslabení tepelné vodivosti a integrity výplně!

Microsite www.thermocem.cz přináší veškeré informace o produktu, jeho výhodách pro investory, realizační firmy či developery a mimo jiné se zde dozvíte, proč se aplikací výplňové směsi ThermoCem stanete maximálně ohleduplní ke svému životnímu prostředí…

Tagy: Aktuálně, Vytápění, Tepelná čerpadla

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií