Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Novou baterii do notebooku kupujte s předstihem

25. 06. 2017 | Komerční sdělení


Nenechte nic na poslední chvíli

Samozřejmě, že nějakou dobu můžete ještě s baterií vydržet. Musíte ale počítat s neustálým nabíjením. Řešit situaci tímhle způsobem dlouhodobě se ale rozhodně nevyplácí. Jednoho dne se vám totiž může snadno přihodit, že baterie bude už velmi slabá a notebook prostě zhasne a vám se už nepodaří ho nastartovat. Vy se třeba ocitnete s vybitou někde, kde budete marně hledat zásuvku, abyste mohli s notebookem pracovat. Jako na potvoru se takové situace vždy stávají tehdy, kdy zrovna potřebujete něco důležitého a naléhavého na počítači dodělat a nesplnění úkolu by vám mohlo způsobit nemalé problémy. Je lepší takovým situacím předcházet a baterie do notebooku si raději pořídit s předstihem ve chvíli, kdy začnou s vaší stávající baterií první problémy. Není třeba čekat až přijde průšvih.

Porušený kontakt v nabíječce není problém

Naopak vyplatí se být připravený, a to i na nenadále situace. Pak stačí jednoduše vyměnit starou baterii za novou a můžete se hned pustit do práce. Pokud máte obavy, že nedokážete sehnat baterie zrovna k vašemu notebooku, rychle vás vyvedeme z omylu. Kdykoli jsou k dispozici baterie mnoha známých a dostupných značek na našem trhu. Totéž platí i pro nabíječky. Pokud je problém třeba v tom, že se notebook nenabíjí kvůli tomu, je špatný kontakt v kabelu nabíječky, není nic jednoduššího než objednat novou. Vlastníte-li notebook Dell, nabíječka na notebook dell se sežene velmi rychle.

Související články

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií