Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Novinky a zajímavosti z energetiky

11. 02. 2014 | Magazín Ceny energie


Hrozí nám energetická chudoba?

Energetický regulační úřad zřídil funkci ombudsmana, který má především připravovat novou legislativu. ERÚ dále uvádí, že 20 % obyvatel Česka hrozí „energetická chudoba“. "Při výpočtu bylo například zohledněno, kolik domácností je neadekvátně vytápěno a kolik občanů pobírá dávky v hmotné nouzi," upřesnil nám tiskový mluvčí. 

Evropský energetický trh se propojuje

OTE informuje, že došlo k „přelomu ve slučování evropského energetického trhu“. Spotové ceny (ceny pro okamžité transakce energií) jsou podle stejného algoritmu počítány už pro oblast od Francie po Finsko, která představuje 75 % evropské spotřeby elektřiny.

Smlouvy a faktury jsou často nepřehledné

Čím dál více účastníků trhu (odběratelů i dodavatelů) trápí skutečnost, že je často obtížné zjistit termín možného ukončení smlouvy se stávajícím dodavatelem. Více na CenyEnergie.cz.

Jágr jako alternátor

Tiskové oddělení ČEZ spočítalo, kolik energie „vyrobí“ olympionici: „Například Jaromír Jágr během hokejového zápasu vydá zhruba 0,68 kWh, s tím by lampička s 60 wattovou žárovkou svítila jedenáct hodin. Martina Sáblíková se stejným množstvím energie vyhrála závod na 3 000 metrů.“

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií