Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nové ceníky plynu 2011 na 2. čtvrtletí

07. 04. 2011 | magazín Ceny energie


Nové ceníky plynu pro období od 1. dubna do 30. června 2011 zatím vydalo jen několik dodavatelů– konkrétně Bohemia Energy, Centropol, ČEZ, Pražská plynárenská, RSP Energy a RWE. Aktualizované ceny najdete jak v kalkulačce, tak i v katalogu dodavatelů (vždy v detailu daného dodavatele), kde jsou nahrány originály ceníků. Aktualizaci ceníků u dalších dodavatelů sledujeme a budeme je průběžně doplňovat.

Co se týče cen plynu pro 2. čtvrtletí roku 2011, zpravidla se příliš nezměnily. Již na začátku března upozornila například Pražská plynárenská a RWE, že ceny nebudou měnit. Stejně tak například Bohemia Energy ponechala ceny plynu ve srovnání s ceníkem pro 1. čtvrtletí beze změn.

Zkontrolujte si v naší kalkulačce, zda jste pro rok 2011 zvolili správný tarif plynu! Nově si můžete v kalkulačce porovnat i aktuální ceny s cenami platnými v předchozím období! Stačí v detailu kalkulačky (u jednotlivých dodavatelů plynu) zvolit datum v políčku platnost.

Tagy: Energie, Aktuálně, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií