Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Novatrix otevřel novou pobočku na Slovensku

03. 12. 2010 | Tisková zpráva


V listopadu 2010 rozšířila společnost Novatrix s.r.o. své aktivity také na Slovensko. Novou slovenskou pobočku mohou klienti navštívit na adrese Záhorácka 100 v Malackách. Zkušené energetické poradce je možné kontaktovat na telefonu +421 347 734 135, případně přes e-mail info@novatrix.sk.

Slovenská pobočka se orientuje na oblast obnovitelných zdrojů energií. Základem nabídky je výstavba a servis fotovoltaických elektráren, včetně dodávek komponentů, energetické poradenství a auditing.

Expanzí na Slovensko Novatrix, s.r.o. výrazně rozšiřuje oblast své působnosti. Do budoucna je v plánu také vstup do dalších zemí střední a východní Evropy. V trendu rozšiřování poboček bude společnost v roce 2011 pokračovat i v rámci České republiky.

 

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Fotovoltaika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií