Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nová zelená úsporám - elektronické podávání žádostí dnes začíná!

12. 08. 2013 | redakce Nazeleno.cz


Dnes - tedy v pondělí 12.8.2013 v 10:00 se začnou na portále www.nzu2013.cz přijímat žádosti o dotace v první výzvě programuNová zelená úsporám. Výzva je určena pro rodinné domy a zahrnuje jak opatření na snížení energetické náročnosti domu (zateplení fasády, dotace na výměnu oken atd.), tak i dotace na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů a podporu pro modernizaci otopné soustavy v rodinných domech. Součástí podpory je také finanční příspěvek na zpracování projektové dokumentace, odborný dozor a blower-door test.

V první výzvě by mělo být podle vyjádření MŽP do konce roku alokováno celkem 1,8 miliardy Kč. Žádosti v první výzvě dotačního programu Nová zelená úsporám bude možné podávat do konce listopadu 2013 případně do vyčerpání finančních prostředků.

 

 

Tagy: Aktuálně, Dotace a úspory, Dotace, Zelená úsporám

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií