Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nová šéfka ERÚ: Bývalá ředitelka RWE Transgas Alena Vitásková

21. 07. 2011 | Tisková zpráva


Stávající předseda Energetického úřadu (ERÚ) Josef Fiřt po téměř 7 letech končí ve své funkci. Od srpna se novou předsedkyní ERÚ na jmenování vlády stane čtyřiapadesátiletá Alena Vitásková, která dříve působila na pozici generální ředitelky společnosti RWE Transgas (v letech 2001-2003) či předsedkyně představenstva Pražské teplárenské (v letech 2004-2007). Pracovala též pro ruský Gazprom.

Z energetického sektoru se ozývají varovné hlasy, že kvůli profesní minulosti Aleny Vitáskové, ze které plynou zejména úzké vazby na plynárenství, může být ohrožena nezávislost ERÚ. Úřad je fakticky „ministerstvem energetiky“ a jako takový by jej měl podle názorů odborníků řídit nezávislý expert bez vazeb na velké energetické firmy.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií