Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nová černá betonová taška KMB ROTA

12. 09. 2016 | Komerční sdělení


Nová střešní taška KMB ROTA naplňuje požadavky současných architektonických trendů. Díky svému jednoduchému a elegantnímu tvaru je vhodná zejména pro moderní stavby s hladkou, jednoduchou linií střechy.

Štíhlá taška pro různé sklony

Betonová střešní krytina KMB ROTA je určena pro krytí šikmých střech se sklonem od 15 do 90°. Použití není omezeno nadmořskou výškou. Plochá taška se sníženou vodní drážkou je vyrobena z jemnozrnného probarveného betonu a povrch je opatřen speciálním akrylátovým nástřikem v lesklém provedení – BRILIANT. Důmyslné profilování rubové strany tašky zajišťuje vysokou pevnost i při prodlouženém, plochém tvaru krytiny. Toto řešení současně umožňuje rychlejší pokládku (jen 8 ks/m2), vyšší těsnost střechy díky menšímu počtu spár a nižší hmotnost na m2 (50,4 kg/m2).

Doplňky již v nabídce

Tašky se vyrábí jen v černé barvě v lesklém provedení - Briliant. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje u tašek Rota dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Standardem výrobce je pak k základní tašce i široká nabídka betonových střešních doplňků k řešení různých funkčních a prostupových požadavků – ve stejném designu a kvalitě jako základní taška. Výrobce poskytuje záruku 30 let za podmínek uvedených v záručním listě.

Více na www.kmbeta.cz.

Související články

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Hublot will be the final details of replique montre its structurejoeychen08. 10. 2016 08:39
 Hublot will be the final details of replique montre its structurejoeychen08. 10. 2016 08:39
réplique montre suissetrustedmontrefr04. 03. 2017 04:49
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií