Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Netradiční bydlení za nízkou cenu

08. 11. 2011 | Tisková zpráva


Příjemné a levné bydlení na neobvyklém místě? To si dal za cíl nedávno realizovaný projekt, který proměnil starou a nevyužívanou školu na energeticky pasivní byty. V budově bývalé hornické školy a učiliště vzniklo celkem 27 bytů, které se prodávají za velmi nízkou cenu. Nízká je však nejen pořizovací cena, ale i pozdější náklady spojené s bydlením - za vytápění dají majitelé pouhých 1 600 Kč ročně!

Projekt energeticky pasivních bytů v budově bývalé školy byl realizován ve spolupráci se společností ATREA. Zajímá vás, jak takové byty vypadají a jaké jsou jejich přesné dispozice? Podrobné informace se spoustou fotografií najdete na http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/na-navsteve/29377-bydleni-ve-stare-skole-nic-levnejsiho-nesezenete.

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií