Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nenasazujte si 3D brýle, abyste viděli projekt vašeho nového domu v prostoru

11. 09. 2012 | Tisková zpráva


Prohlédli jste si již desítky projektů rodinných domů, viděli mnohanásobně více výkresů půdorysů a pohledů, ale pořád nevíte, jak tyto domy vlastně vypadají? Někdy je informací zkrátka málo, jindy je potřeba výborná prostorová představivost.
 
Realizace a projekty dřevostaveb VESPER HOMES si nyní můžete prohlédnout skutečně v prostoru a nebudete k tomu potřebovat ani 3D brýle nebo speciální software.

Projektanti VESPER PROJECT pro Vás zpracovali snadný prostorový výstup svých projektů rodinných ve formátu pdf, který můžete otevřít v programu Adobe Reader. Ovládání 3D modelu je velmi jednoduché a není třeba znalosti žádného projekčního softwaru.

V modelu si můžete také skrýt/zobrazit jednotlivé části dřevostavby. Pokud Vás zajímá například dispozice 2. parta domu, několika kliknutími skryjete střechu a strop a požadované patro domu máte před sebou jako na talíři.

3D projekty rodinných domů Vám o stavbě poskytnou daleko lepší představu než složité výkresy a propracované vizualizace interiérů.

Návod na ovládání 3D modelů dřevostaveb VESPER HOMES naleznete v následujícím videu.

V případě zájmu o zpracování 3D modelu vašeho domu kontaktujte VESPER PROJECT.
www.vesperproject.cz
info@vesperhomes.cz

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií